Ambient tregtar Me Qira Tirane

Dyqan me qera prane rruges Xhorxhi Martini ne Tirane.
Pozicionohet ne bodrumin e nje pallati te ri
Me Qira 216-66b 1500 €

Dyqan me qera prane rruges Xhorxhi Martini ne Tirane. Pozicionohet ne bodrumin e nje pallati te ri dhe hyrje direkt nga rruga. Dyqani ka nje siperfaqe te brendshme prej 550 m2 prane sa e gjithe njolla e pallatit se bashku me 2 tualete. Eshte e ndare ...

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te
Me Qira 216-52b 450 €

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 75 m2 se bashku me nje tualet brenda dhe nje magazine te vogel. Ka nje lartesi te konsiderueshme dhe ...

Apartament per cerdhe me qera prane rruges Besim Alla ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne
Me Qira 216-44b 300 €

Apartament per cerdhe me qera prane rruges Besim Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Ambienti ka siperfaqe te brendshme prej 119 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, ...

Ambient biznesi me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe ne nje palla
Me Qira 216-30b 1200 €

Ambient biznesi me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, buze rruge.  Dyqani ka siperfaqe totale prej 142 m2 se bashku me nje ambient zyre dhe nje tualet. Punimet e brendshme jane teper cilesore. ...

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Kamez.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozi
Me Qira 216-5b 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Kamez. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 90 m2 se bashku me nje tualet brenda.  Aktualisht njera pjese e dyqanit e saj perdoret ...

Dyqan me qera prane rruges Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri p
Me Qira 116-32b 450 €

Dyqan me qera prane rruges Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Kompleksi ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore dhe sheshpushime te mbushura me dyqane te ndryshme. Dyqani ka nje ...

Dyqan me qera ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pal
Me Qira 1215-48T 600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati ekzistues shume prane zones se bllokut. Ka nja hapesire te brendeshme prej 55 m2 ku perfshihet: ambient i hapur, tualet Dyqani eshte i pajisur ...

Ambjent me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 1215-30K 500 €

Ambjent me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire prej 140 m2 ofron hapesire te madhe dhe nje tualet. Ambjenti ka nje fasade te madhe xhami me mundesi ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin pare dhe bodrum ne nje palla
Me Qira 1215-27b 4000 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin pare dhe bodrum ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 528 m2 te ndare ne 2 kate ku perfshihen edhe nje 2 tualete. Eshte shume i ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje palla
Me Qira 1115-44b 150 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 20 m2 se bashku me tualet brenda. Lartesia e saj eshte rreth 3.80 metra e cila ju krijon mundesine ...

Dyqan me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane

Dyqani pozicionohet ne katin e pare te te nje pall
Me Qira 1115-24K 6000 €

Dyqan me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane Dyqani pozicionohet ne katin e pare te te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ka  nje hapesire prej 612 m2 hapesire boshe dhe lartesi  4.7 metra. Ambjanti eshte i teri me fasad xhami i ...

Dyqan me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues buze r
Me Qira 915-65b 200 €

Dyqan me qera prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 37 m2 e cila perfshin nje hapesire bosh, dhome te vogel brenda dhe nje tualet. Ai eshte perdorur me pare si ...

Bar-kafe me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese te re,
Me Qira 915-60b 2000 €

Bar-kafe me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese te re, buze rruge kryesore. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 te ndare ne vend per kuzhinen se bashku me nje magazine te vogel, koridor, ambjenti per bar, ...

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 915-44b 250 €

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar buze rruges kryesore. Lokali ka siperfaqe te brendshme prej 53.3 m2 dhe 10 m2 verande. Mobilimi eshte i ri, shume modern dhe vetem ...

Bar, piceri dhe lodra per femije me qera prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane.
Ambjenti poziciono
Me Qira 915-37b 4000 €

Bar, piceri dhe lodra per femije me qera prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete ngjitur me nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Lokali ka siperfaqe prej 465 m2 bar e lodra per femije, 65 m2 ...

Dyqan per qera prane rruges Bashkia ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje kompleks
Me Qira 815-31b 1000 €

Dyqan per qera prane rruges Bashkia ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Kompleksi eshte shume i populluar me akses te drejperdrejte ne shume rruge te ndryshme dhe ne autostraden ...

Dyqan me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me
Me Qira 615-16m 400 €

Dyqan me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte pjese  e qendres tregtare qe ndodhet aty, ku ka dyqane, zyra , ambjente biznesi . Me siperfaqe 30 m2 ofron hapesire openspace e ...

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues pr
Me Qira 415-73b 700 €

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues prane shkolles Misto Mane. Dyqani ka siperfaqe 80 m2 te ndare ne 2 hapesira ku njeren prej tyre mund ta perdorni per magazinim dhe nje tualet. Ka mundesi ...

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ne nje prej zonave me te preferuara te qytetit, pr
Me Qira 415-71m 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ne nje prej zonave me te preferuara te qytetit, prane me te gjitha pikat kyce dhe sherbimet e nevojshme. Dyqani ka nje siperfaqe prej 67 m2 , dhe ofron 2 ambjente te ndara me gips qe mund te organizohen ...

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri pr
Me Qira 415-53b 300 €

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Ambjenti ka siperfaqe totale prej 126 m2 se bashku me tualet brenda. Dyqani eshte restaurur totalisht nga e para. Mund te permendim ...

Lokal me qera ne rrugen Asim Zeneli ne Tirane. I pozicionuar ne nje vile 2-kateshe ne nje nga zonat
Me Qira 315-49m 5000 €

Lokal me qera ne rrugen Asim Zeneli ne Tirane. I pozicionuar ne nje vile 2-kateshe ne nje nga zonat me te vjetra e te bukura te Tiranes. Ambjenti eshte i rrethuar me gjelberim . Ne afersi te saj ndodhen zyra diplomatike, ambasada, vila rezidenciale dhe ...

Ambjent me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Pozicionohet ne katin e nendheshem te nje pallati te
Me Qira 315-5m 2400 €

Ambjent me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Pozicionohet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Me 3 ambjente me siperfaqe prej 200-250 m2 secili te cilat mund te bashkangjiten ose te funksionojne te vecanta . Eshte i ...

Dyqan me qera ne afersi te qendres se Tiranes. Lokalizohet ne nje pallat te ri ku ndodhen disa bizne
Me Qira 215-59m 220 €

Dyqan me qera ne afersi te qendres se Tiranes. Lokalizohet ne nje pallat te ri ku ndodhen disa biznese. Me nje siperfaqe prej 22 m2 ofron mundesi shume te mire per reklamimin e biznesit tuaj. Me sistem ndricimi dhe sigurie te instaluar se fundmi. Pallati ...

Piceri and Lounge bar moderne me qera ne Tirane.
Ambjenti eshte i ndare ne 2-kate me nje siperfaqe
Me Qira 215-4b 2.500 €

Piceri and Lounge bar moderne me qera ne Tirane. Ambjenti eshte i ndare ne 2-kate me nje siperfaqe totale prej 400 m2. Ne katin e pare ndodhet bari, piceria, lodrat per femije dhe 2 tualete. Ne katin e dyte ndodhen 2 ambjente te ndryshme per bar. ...

Bar dhe restorant modern me qera ne Tirane.
Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 500 m2.
Ndahet n
Me Qira 115-52b 5.000 €

Bar dhe restorant modern me qera ne Tirane. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 500 m2. Ndahet ne 3 ambjente te ndryshme: 1-Verande te hapur nga rruga kryesore te pajisur me karrike dhe tavolina per bar, 2-Ambjent per bar te kompletuar me te gjitha ...

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te
Me Qira 115-51r 400 €

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.Dyqani ka nje siperfaqe prej 50 m2 ku perfshin dhe nje tualet ne brendesi.Me pare ka funksionuar si farmaci dhe qender internet.Ka ...

Kompleks me qera ne rrugen Njazi Meka ne Tirane.
Kompleksi  pozicionohet buze rruges kryesore
Me Qira 115-47r 5000 €

Kompleks me qera ne rrugen Njazi Meka ne Tirane. Kompleksi  pozicionohet buze rruges kryesore i organizuar ne kater kate si me poshte: -Kati i pare: market me nje siperfaqe prej 170 m2. -Kati i dyte: permban artikuj te ndryshem me nje siperfaqe ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese dykateshe me nje siperfaqe totale prej 370 m2 dhe lartesi prej 4 metrash. Kati I pare ka siperfaqe prej 240 m2 e cila perfshin nje ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kates
Me Qira 1214-18r 900 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ekzistuese  buze rruges kryesore.Dyqani ka nje siperfaqe pre 160 m2 ,te ndare ne 5 dhoma te pajisura me kondicioner ,2 tualete dhe koridor.Me pare ...

Dyqan me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje qender tregt
Me Qira 1114-30b 3200 €

Dyqan me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje qender tregtare shume te njohur. Dyqani ka siperfaqe prej 152 m2. Ka fasade xhami e cila ndihmon ne reklamimin e biznesit tuaj. Qendra ju ofron siguri dhe ...

Lokal me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Hapesira pozicionohet ne katin e pare te nje shopping
Me Qira 1114-27j 1500 /muaj €

Lokal me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Hapesira pozicionohet ne katin e pare te nje shopping center, me siperfaqe 130m2.Pozicioni eshte ideal, ne kendin e qendres me fasade xhami per te reklamuar biznesin tuaj.Me pare ambjenti eshte perdorur per ...

Dyqan me qera pas Kinema 17 Nentorit ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekz
Me Qira 1114-12j 350 €

Dyqan me qera pas Kinema 17 Nentorit ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me disa shkalle. Ka siperfaqe prej 35 m2 duke perfshire tualet ne brendesi. Dyqani eshtei rikonstruktuar me fasade xhami rreth 4 m. Eshte i ...

Dyqan me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati
Me Qira 1014-9j 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe 365m2. Ka funksionuar me pare per biznes lavazhi, por mund te sherbej per cfaredo lloj biznesi. Eshte e pershtatshem per magazinim, ...

Dyqan me qera prane Kishes Ortodokse.
Ai ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri vetem 5 m larg
Me Qira 914-22b 250 €

Dyqan me qera prane Kishes Ortodokse. Ai ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri vetem 5 m larg rruges kryesore. Ne kete pallat ka shume firma te tjera te huaja dhe shqiptare qe ushtrojne veprimtarite e tyre si: banka, zyra te ndryshme, dyqane, ...

Dyqan me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Me Qira 814-38j 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me siperfaqe 60m2. Eshte i larte rreth 4m dhe ofron tualet ne brendesi te tij. Dyqani ka dy mundesi hyrje apo reklamimi, si dhe oborr perpara ...

Jepet me qera nje ndertese e paperfunduar ne Fshatin Linze Tirane.
Ndertesa eshte ne karabina
Me Qira 714-35a 7000 €

Jepet me qera nje ndertese e paperfunduar ne Fshatin Linze Tirane. Ndertesa eshte ne karabina per momentin dhe ofron mundesine e zhvillimit te punimeve sipas nje qellimi te qeramarresit.  Ndertesa eshte ne total 3900m2 ndertim. Ajo ka ...