Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-317-22d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Siperfaqja e brendshme eshte 56 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRS-317-21d) Cmimi:60.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri. Siperfaqja totale eshte 67 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 56.9 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizua...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-317-20L) Cmimi:92.000 Euro

Apartament per shitje prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh qe ofron administrim dhe ashensor,  prane rruges kryesore. Me siperfaqe prej 89.31m2 ndahet ne sallon sebashku...

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-317-19L) Cmimi:429.000 Euro

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore.  Toka ka siperfaqe prej 8580 m2. Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje fabrike, kapanoni ose veprimtari te ndryshme ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-317-18d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej  80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. ...

Apartament duplex per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane, (TRS-317-17d) Cmimi:135.000 Euro

Apartament duplex per shitje ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe totale prej 169 m2 te organizuar : Kati i I : sallon, kuzhine te ndare, dy tualet...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-317-16L) Cmimi:390 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati eshte i mirembajtur mire dhe ofron administrim dhe 2 ashensor. Banesa ka siperfaqe p...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Tregtare Ring (TRR-317-15L) Cmimi:390 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati eshte i mirembajtur mire dhe ofron administrim dhe 2 ashensor. Banesa ka siperfaqe p...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-317-14d) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje pallat te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 95  m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon....

Apartament per zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-317-13d) Cmimi:350 Euro

Apartament per zyra me qera ne afer qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 89 m2 e organizuar ne tre ambjente, dy ballkone dhe tualet. Apartamenti ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane, (TRS-317-12d) Cmimi:64.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te sapoperfunduar. Siperfaqja totale eshte 75.36 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, dhe tualet....

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-317-11L) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Me siperfaqe prej 76m2 organizohet ne ambjent ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-1116-50K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Aparta...

Cmimi:60.000 euro

Ambient lokali dhe depo per shitje prane zones se 9-Katesheve ne Tirane (TRS-1116-51L)
Tirane,Albania

Bar-restorant dhe depo per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndo...

Cmimi:398.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer qendres se Tiranes, (TRS-1116-52d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje tek Prokuroria e Pergjithshme afer qendres...

Cmimi:132.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres , (DRS-1116-1a)
Durres,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres. Ndodhet shume p...

Cmimi:63.000 Euro

Apartament modern 3+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-1116-53K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apar...

Cmimi:350.000 euro