Apartament 1+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-818-39E)

ID TRR-818-39E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 77 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne katin e IV-t te nje pallati te ri.

Siperfaqja prej 77 m2 organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Ofrohet i mobiluar. Mobilimi eshte i stilit klasik.

Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner te vendosur ne dhomen e ndenjes dhe nje ne dhomen e gjumit. 

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Prona ka akses te menjehershem ne rrugen e Elbasanit, ne rrugen Dervish Hima, ne rrugen Themistokli Germenji, ne rrugen Ismail Qemali, ne Unaze dhe ne rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

 

Cmimi: 350 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 916-29K 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje kompleks
Me Qira 216-8b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje kompleks pallatesh te ...

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues
Me Qira 1115-33b 320 €

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e tret
Me Qira 215-55a 400 € €

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 119-35L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te n
Me Qira 1213-51b 250 / muaj €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje vile 4 - ...

Apartament 1+1 me qera te bulavardi Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallat
Me Qira 319-43S 300 €

Apartament 1+1 me qera te bulavardi Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri. Shtepia ...