Apartament 1+1 modern me qira tek Kompleksi Fiore di Bosco ne Tirane

ID TRR-521-19A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 9
Sipërfaqe m2 65 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 1+1 modern me qira tek Kompleksi Fiore di Bosco ne Tirane.
I pozicionuar ne nje komples te ri dhe shume modern, apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje prej pallateve te pajisur me dy ashensor.
Me nje planimetri te rregullt duke i ofruar nje hapesire te nevojshme cdo ambienti ne shtepi, me siperfaqe 65m2, organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i investuar dhe i sapo mobiluar, me te gjitha mobiljet dhe pajisjet teper cilesore dhe me nje stil modern.
Kuzhina ofron te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme si frigorifer, sobe, lavastovilje etj.
Shtepia eshte e gjitha e shtruar me parket cilesore, ngrohje dhe ftohje qendrore per te gjithe ambientin.
Pozicionimi i apartamentit nga lindja ofron drite natyrale dielli ne pjesen e paradites, vetrata te medhaja xhami i krijojne shtepise drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites.
Pamja si nga ballkoni si nga dhoma e gjumit eshte e hapur, duke krijuar nje pamje piktoreske nga mali i Dajtit.
Pallati ofron administrim te mire, mundesi parkimi, ambiente te gjelberta dhe clodhese ne oborrin e pallatit, si edhe fusha basketbolli ne perdorim nga banoret.
Vendndodhja aksesohet shpejt per ne dalje te Tiranes, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne zonen e Laprakes.

Vend parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi: 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri s
Me Qira 219-18L 600 €

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri shume prane Sheshit ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Cerciz Topulli, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4te te nje vil
Me Qira 1122-14Z 450 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Cerciz Topulli, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4te te nje vile private. Ka nje ...

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri me
Me Qira 1022-14Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor tek ...

Apartament me qira prane qendres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.&nbs
Me Qira 921-5V 450 €

Apartament me qira prane qendres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.  Ka nje ...

Apartament 1+1 me qira te Residenca Zirkon, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te n
Me Qira 922-27Z 400 €

Apartament 1+1 me qira te Residenca Zirkon, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 722-13G 600 €

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 719-18L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1118-44L 600 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze ...