Apartament 3+1 per qira prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-1023-7X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 940
Kati 5
Sipërfaqe m2 147
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vllazen Huta

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 147 m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine te vecuar, dy tualete, nje depo dhe nje ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i mobiluar. 
Banesa i ka te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike te investuara vitin e fundit. 
Orientohet drejt perendimit duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i cili ofron administrim dhe siguri.
Prane pallati mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me institucione dhe facilitete te ndryshme prane te nevojshme per jeten e perditshme. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Brrylit, ne Bulevardin Zhan D’Ark, ne Bulevardin Bajram Curri dhe ne zonen e Ali Demit. 


Cmimi: 940 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne kati
Me Qira 517-44a 1000 €

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te
Me Qira 919-33S 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 3+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallat
Me Qira 122-35N 800 €

Apartament 3+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofr
Me Qira 513-34 800 €

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10te te nje pall
Me Qira 618-22d 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 214-55b 950 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...