Apartament duplex me qera prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-916-16K)

ID TRR-916-16K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2 + 20 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Apartament dubleks me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor shume prane qendres se Tiranes.

Ka nje hapesire prej 140 m2 te shperndare ne dy kate ku:

Kati i pare ka dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe tualet ndersa kati i dyte ka nje dhome ndenje te madhe, kuzhine e vecuar, tualet dhe nje verande prej 20 m2.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Shtepia eshte e orientuar nga jugu dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte nga me te preferuarat te qyetit dhe krijon lehetsisht akses ne rrugen Skenderbej, rrugen Islam Alla, rrugen e Bogdaneve dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mustafa Kacaci prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 1020-23V 510 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mustafa Kacaci prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 719-7T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 719-42S 410 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1216-34L 350 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri Siperfaqja ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te r
Me Qira 720-11V 350 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 620-16D 350 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ten je pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri.
Banesa k
Me Qira 115-42b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri. Banesa ka siperfaqe prej ...

Apartament 3+1 prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vil
Me Qira 317-23d 550 €

Apartament 3+1 prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile. Ka nje ...