Apartament modern 3+1 per qira prane Parkut te Tiranes

ID TRR-321-17V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 196 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament modern 3+1 per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 174 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe tre ballkone.

Shtepia ofrohet e mobiluar me materiale mjaft cilesore dhe moderne.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror Chiller autonom.

Pozicionimi jug-lindje-perendim ben te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites.

Pallati ofron administrim dhe siguri me roje dhe kamera 24h.

Zona eshte mjaft qendrore dhe e kerkuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne sheshin Nene Tereza, parkun e Madh te Tiranes, rugen Lidhja e Prizrenit dhe zonen e Bllokut.

Perfshire ne cmim eshte dhe nje vend parkimi ne katet nentoke.

 

Cmimi: 1800 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj
Me Qira 517-16a 1700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj zone dhe shume ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.
Me Qira 615-56a 1700 €

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e IX-te te nje p
Me Qira 714-29j 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati cilesore, me ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...