Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-216-12b) Cmimi:750 Euro

Apartament dupleks modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3-te te pallatit dhe eshte e shperndare ne 2 kate si me poshte: Ne katin e pare do te gjeni sallon te madh te bash...

Dyqan per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRS-216-11b) Cmimi:345.000 Euro

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane. Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh buze rruge kryesore. Njera pjese e kompleksit ka perfunduar ndersa pjesa tjeter e saj pritet te mbaroje ne qershor 2016....

Apartament 4+1 per shitje shume prane qendres se Tiranes (TRS-216-10K) Cmimi:200.000 euro

Apartament  4+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter me mundesi te mira biznesi. Me nje hapesire prej 84.2 m2 ofron; dhome ndenje, kuzhine e vecuar, dhome gjumi...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-216-9b) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ish Samsungut. Me nje siperfaqe prej 82 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, koridor, ballko...

Apartament 1 + 1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-216-8b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje kompleks pallatesh te ndertuar buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matr...

Ambient zyre me qera prane Gjykates Civile ne Tirane (TRR-216-7K) Cmimi:230 Euro

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane GJykates se Tiranes. Me nje hapesire prej 25 m2 ofron hapesire te madhe dhe nje tualet. Ambienti esh...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-216-6K) Cmimi:155.000 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te sapo perfunduar. Me nje hapesire banimi prej 173 m2 ofron; dhome te madhe ndenje te bashkangjitur me kuzhine, 3 dho...

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRR-216-5b) Cmimi:500 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Kamez. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 90 m2 se bashku me nje tualet brenda.  Aktualisht njera pjese e dy...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRS-216-4b) Cmimi:1100 Euro / m2

Apartament per shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te vjeter, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 51.7 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen ne aneks, dhome gjumi, kor...

Apartament 4 + 1 me qera prane TVSH-se ne Tirane (TRR-216-3b) Cmimi:1.000 Euro

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka nje siperfaqe banimi prej 170 m2 dhe siperfaqe verande prej 80 m2. Ndahet ne sallo...

Apartament 2+1 me qera shume prane TVSH-se ne Tirane (TRR-216-2K) Cmimi:650 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Me nje hapesire banimi prej 120 m2 ofron; dhome ndenje, kuzhine ...

Apartament 1 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-216-1b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6–te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 63 m2 e cila ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, bal...

Vile 2 kateshe me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-18)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila ndod...

Cmimi:1300 euro

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-813-20d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Komuna e Parisit. Aparta...

Cmimi:350 euro

Apartament 1 + 1 me qera te ish Ekspozita ne Tirane (TRR-116-12b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Nd...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-813-21)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te ish Kinema 17-Nentori ne Tirane. Apartame...

Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-813-22)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera mbrapa Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tiran...

Cmimi:350 euro