Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila me Qera ne Tirane

Vile 6 - kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-215-48b) Cmimi:12.000 Euro

Vile me qera prane pallatit te Brigadave ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 3.500 m2 dhe disa metra oborr perpara. Kati I pare eshte bodrum dhe mund te sherbeje per parkimin deri ne...

Vile 3 - kateshe me qera ne fundin e rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-215-44b) Cmimi:1.200 Euro

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje zone shume te populluar. Vila ka siperfaqe ndertimi rreth 500 m2 te ndare ne 3- kate dhe 100 m2 oborr. Kati I pare i saj pre...

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-115-50r) Cmimi:800 Euro

Vile me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.Vila pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e pershtatshme si per banim dhe per aktivitet.Ka nje siperfaqe  totale prej 300 m2 dhe siperfaqja e ndertimit rreth 93 m2 te organizuar n...

Vile 3 - kateshe me qera afer qytetit Studentit ne Tirane (TRR-115-49b) Cmimi:2000 Euro

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne rrugen kryesore prane fakultetit Ekonomik. Me nje siperfaqe toke 220 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 600 m2 ndahet ne 3-kate me 200 m2 secila. Kati I pare i saj p...

Vile me qera ne nje zone residenciale ne Lunder , (TRR-115-48a) Cmimi:2000 Euro

Vile me qera ne nje kompleks vilash moderne ne Lunder.  Vila eshte pjese e nje zone residenciale te ndertuar se fundmi duke ofruar siguri, qetesi, ajer te paster dhe kushte te nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane. ...

Vile 2- kateshe me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-115-15r) Cmimi: 1100 Euro

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.Me nje siperfaqe prej 220 m2 eshte e organizuar ne 2 kate.Ne katin e pare ka 2 dhoma , holl, tualet dhe nje dhome te sistemuar ne bodrum.Kati I dyte e...

Vile 2-kateshe per qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1214-37r) Cmimi:1000 euro

Vile per qera prane qendres Linkoln Center 1, ne Tirane.Vila pozicionohet afer qendres se qytetit, ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, e pershtatshme si per banim ashtu edhe biznesKa siperfaqe toke prej 300 m2 dhe ndertim 90 m2 te n...

Vile me qera prane TEG ne Tirane (TRR-1114-42b) Cmimi:1500 Euro

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe, rreth 800 m larg autostrades Tirane-Elbasan ne nje rruge te re dhe te asfaltuar.E vecanta e kesaj prone eshte oborri dhe pamja qe ofron...

Vile 3 - kateshe me qera prane Casa Italia ne Tirane (TRR-1114-16b) Cmimi:1.100 Euro

Vile me qera prane rruges Sokrat Miho ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe toke 1.000 m2. Toka eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme te cilet ju krijojne nje ambjent te ngrohte dhe p...

Vile luksoze me qera ne Tirane , (TRR-1014-56a) Cmimi:3600 €

Vile per qera ne nje kompleks residencial vilash ne periferi te Tiranes.Kompleksi i vilave mbahet si nje nder komplekset me te preferuara nga vendas dhe te huaj.Me siperfaqe te brendshme rreth 600 m2 dhe hapesire te jashte rreth nga 70...

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000€ (SRS-1008)
Sarande,Albania

3 km larg qendres se qytetit te Sarandes, prane plazhit me te frekue...

Cmimi:32,000-55,000€

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000€ (SRS-1006)
Sarande,Albania

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje...

Cmimi:150.000€

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500€ (SRS-1007)
Sarande,Albania

Objekti ndodhet ne buze te rruges me pamje nga deti, prane disko ...

Cmimi:20,500-56,200€

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750€/m2 (SRS-1015)
Sarande,Albania

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne buze te rruges Sarande-Ksamil ...

Cmimi:750€/m2

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit | rezervo sot dhe kurse €€€ (SRS-1009)
Sarande,Albania

Objekti fillon ne vere te 2011 dhe mbaron ne Gusht 2012. Ne rrugen...

Cmimi:500-1000€/m2