Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-315-21b)

ID TRR-315-21b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 71 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kolombo

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh prane liqenit Artificial te Tiranes.

Ka nje siperfaqe prej 71 m2 e cila ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Apartamenti eshte I mobiluar me te gjitha paisjet duke perfshire ketu kuzhine dhe dhome gjumi te kompletuar, frigorifer, lavatrice, sobe, televizor etj.

Shtepia ka nje kondicioner te vendosur ne sallon.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Apartamenti ka pamje nga jug-perendimi.

Eshte I ndricuar ne te gjitha dhomat dhe e mbushur plot ajer te paster.

Zona eshte e qete dhe shume e kerkuar nga te huajt. Vetem 5 minuta ne kembe ju mund te shkoni ne kopshtin Zoologjik, Botanik dhe ne liqenin Artificial te Tiranes.

Ka mundesi parkimi per makinen.

Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore,administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 300 Euro / muaj.

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nj
Me Qira 413-35 250 €

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje vile, me hyrje me ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 717-43L 400 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe me ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Islam Alla.

Ai ndodhet ne katin e 8 – te ne nje pal
Me Qira 914-6b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Islam Alla. Ai ndodhet ne katin e 8 – te ne nje pallat te ri buze ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 619-41S 400 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 614-31S 320 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne k
Me Qira 413-26S 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pa
Me Qira 1014-70b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze
Me Qira 1218-26L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...