Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-1122-37G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 75 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane
Ndodhet ne katin e trete te nje vile shume prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, nje kuzhine qe eshte e ndare me vete, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Banesa eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore. 
Ka nje organizim te mire te dhomave dhe eshte e ndricuar me drite natyrale pergjate dites.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga tri kondicionere te pozicionuar ne secilen nga dhomat.
Zona pereth eshte e qete dhe shume e zhvilluar dhe ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, Qendren etj.

Cmimi 550 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit.
Me Qira 823-54Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit. Shtepia ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 1220-26D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 518-22d 450 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Eshte e p
Me Qira 823-49Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 322-51V 450 €

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri pra
Me Qira 418-28L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 614-11b 600 €

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 – ...

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia pozic
Me Qira 823-9Z 470 €

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...