Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1215-49b)

ID TRR-1215-49b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 80 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, prane parkut Rinia.

Me nje siperfaqe prej 80 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine e cila eshte vendosur ne koridor, 2 dhoma ku njera prej tyre mund te perdoret si studio dhe tualet.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve. Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Te gjitha dhomat ofrojne pamje nga parku Rinia dhe jane te orientura nga lindja. 

Gjithashtu ju mund te shfrytezoni edhe taracen e pallatit.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume si nga vendasit edhe nga te huajt.

Ketu do te gjeni te gjitha fasilitetet dhe sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode sic jane: bar-kafe, restorante te ndryshme, dyqane, furre buke, pasticeri, farmaci, institucione te ndryshme, kopesht per femije etj.

Pallati pozicionohet ne nje nga lagjet me te mira te qytetit, disa metra larg qendres se Tiranes e zones se Bllokut.

Cmimi 350 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 719-15T 320 €

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 919-48L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 819-23T 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera prane ish-Samsungut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1015-14b 400 €

Apartament me qera prane ish-Samsungut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 218-67L 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Me Qira 818-26d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri
Me Qira 315-41b 400 €

Apartament me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera perballe qendres tregtare Toptani  ne  Tirane.
Apartamenti ndodhet
Me Qira 917-28d 400 €

Apartament 2+1 me qera perballe qendres tregtare Toptani  ne  Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate ...