Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-216-54b)

ID TRR-216-54b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 420 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 125 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit te nje pallati prane ish Cirkut.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 125 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka nje stil bashkohor. Ambienti i brendshem eshte i organizuar me se miri.

Duke qene se banesa ndodhet ne katet e larta te pallatit, atehere dhe dhomat e saj ndricohen me se miri me drite natyrale.

Nga ballkoni do te merrni nje pamje te mrekullueshme te bulevardit Zogu I dhe lagjes perreth.

Zona eshte nga me te zhvilluarat dhe preferuarat e qytetit. Ne kete zone gjithashtu nuk do ta keni te nevojshme te perdorni makinen tuaj pasi mund te dilni lehtesisht ne pikat me kyce te Tiranes.

Pallati ju ofron administrim dhe 2 ashensor.

Cmimi 420 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 319-63T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 1214-20r 400 €

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues afer ...

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 218-7L 300 €

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 1215-9K 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 519-23T 370 €

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 4-katesh
Me Qira 114-9b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 4-kateshe. Apartamenti ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen VAso Pasha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 217-19d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen VAso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vj
Me Qira 1118-58L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...