Apartament 2+1 me qera afer kopshtit zoologjik ne Tirane (TRR-1115-74K)

ID TRR-1115-74K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150 m2+150 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Brari

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me pamje nga ana e kopshtit zoologjik dhe liqenit.

Me 150 m2 hapesire banimi ofron: Dhome e madhe ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhome larje, korridor dhe nje verande te madhe prej 150 m2 e pershtateshme per barbeky.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Gjithashtu ne dhome e ndenjes ofrohet nje oxhak funksional.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket ndersa pjesa tjeter e shtepise eshte e shtruar me pllaka.

Apartamenti ka nje izolim te mire termik dhe akustik.

Apartamenti orientohet nga jugu duke siguruar ndricim natyral dhe dritaret jane dopio xham. Ka sistem qendror per ngrohje-ftohje.

Objekti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe me sherbime te ndryshme per nje jetes sa me komode. 

Ofrohet dhe vend parkimi ne katet e nendheshme me cmim extra.

 

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne
Me Qira 614-20b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri ...

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.
Apartamenti shtrihet ne kat
Me Qira 1013-35 600 €

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Apartamenti shtrihet ne katin e I-re te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 218-25T 800 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nj
Me Qira 416-14K 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne
Me Qira 115-26r 650 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne nje pallat te ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 1214-7b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 katesh
Me Qira 1019-68T 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Me nje ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne n
Me Qira 514-24b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ...