Apartament 2+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-1215-63K)

ID TRR-1215-63K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 85 m2+130 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te sapoperfunduar.

Me nje hapesire banimi prej 85 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe nje verande prej 130 m2.

Shtepia orientohet lindje-jug-perendim duke siguruar drite natyrale gjate gjithe dites dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjithe aksesoret e nevojshem.

Objekti ndodhet ne nje zone te qete dhe te mbushur me ajer te paster. Kjo zone eshte ezhvilluar me sherbime te ndryshme per nje jetese sa me komode.

Ka akses me rrugen Liqeni i Thate, rrugen Hamdi Sina, autostraden Tirane-Elbasan dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes.

 

Cmimi 450 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter s
Me Qira 1218-5L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 518-15d 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 314-19b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 4 ...

Apartament me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 815-40b 330 €

Apartament me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane zones se ...

Apartament modern me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te n
Me Qira 216-13b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje pall
Me Qira 418-52L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 319-11L 320 €

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje
Me Qira 619-53T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ...