Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-819-34L)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-819-34L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjin Gjergji, Selite

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese 3 kateshe prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, paradhome me krevat marinari, tualet, korridor dhe verande.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil bashkekohor dhe pothuajse te ri. 

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te bollshme te te nricuara gjate gjithe dites.

Banesa ka hyrje te vecante nga rruga kryesore dhe e rrethuar me mur nga te katerta anet e saj.

Ofrohet nje garazh i mbyllur qe mund te perdoret dhe si depo.

Zona eshte e qete dhe e zhvilluar se fundmi, pane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Ka akses direkt ne Unazen e Re te Tiranes dhe bllokun e vilave ne Selite.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te te
Me Qira 914-32j 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vj
Me Qira 1118-58L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. 

Ndodh
Me Qira 313-32 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e V-te ...

Apartament 2+1 me qera ne zone e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 117-39d 350 €

Apartament 2+1 me qera ne zone e 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te
Me Qira 613-20 450 €

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati me ...

Apartament 2+1 prane shkolles Sabaudin Gabrani ne rrugen Sulejman Pitarka, ne Tirane.
Ndodhet ne ka
Me Qira 119-19S 430 €

Apartament 2+1 prane shkolles Sabaudin Gabrani ne rrugen Sulejman Pitarka, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 318-39L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues  ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi
Me Qira 719-34L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...