Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-516-25T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750 euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 137 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me dy ashensor shume prane Parkut Rinia.

Ka nje hapesire totale prej 137 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe nje ballkon te madh perreth shtepise.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti orientohet nga lindja duke siguruar drite natyrale dhe eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje.

Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe eshte prane shume sherbimeve te ndryshme per nje jetese sa me komode.

Ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Ibrahim Rugova dhe disa metra larg Sheshit Skenderbej.

Ofrohet dhe nje vend parkimi me pagese ekstra 100 euro/muaj.

 

Cmimi: 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 618-24d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e p
Me Qira 718-69d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament modern me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pal
Me Qira 815-39b 850 €

Apartament modern me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5-kate
Me Qira 916-10d 800 €

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh, me siguri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1219-3T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 616-37K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati modern ...

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamneti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 318-9d 650 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eduadrt Mano ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte
Me Qira 823-51X 650 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eduadrt Mano ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...