Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRR-1222-55Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1700
Kati 3
Sipërfaqe m2 148
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje pallati te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 148m2 dhe eshte e organizuar ne sallon e cila ka dalje ne ballkon,kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka dalje ne ballkon, dy tualete, korridori lidhes.
Banesa eshte e orientuar nga Veri-Perendimi.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Vetratat jane tri-triplex duke mundesuar termoizolim te baneses.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar me nje sitl modern me cdo gje te re.
Shtepia ofron nje pamje shume te bukur dhe te lire te qytetit te Tiranes dhe arenes.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron: adminstrim , ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona lidhet shpejt me Bulevardin Deshmoret e Kombit, zonen e Bllokut, zonen e Liqenit te Tiranes, rrugen e Elbasanit etj.

Cmimi  1700 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhina eshte e vecuar si dhome me vete, dy dh
Me Qira 1022-39G 1600 €

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhina eshte e vecuar si dhome me vete, dy dhoma gjumi, nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 622-23A 1800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane.

Banesa pozicionohe
Me Qira 814-16E 1800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Prona ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 320-2H 1800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Prona ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri te ...