Apartament 3+1 me qira prane Kullave Binjake ne Tirane

ID TRR-1222-54Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Kati 7
Sipërfaqe m2 186
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti


Apartament me qira ne rrugen Donika Kastrioti, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7te te nje pallati te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 186m2 dhe siperfaqe te brendshme 183 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi njera nga te cilat ka dalje ne ballkon, dy tualete, korridori lidhes dhe nje depo.
Banesa eshte e orientuar nga Lindja-Jugu-Perendimi duke i mundesuar ne kete menyre shtepise ndricim natyral pergjate gjithe dites nga mengjesi deri ne mbremje.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Vetratat jane tri-triplex duke mundesuar termoizolim te baneses.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar me nje sitl modern me cdo gje te re dhe te  pabanuar me pare.
Dy dhomat nga e gjumit mobilohen ne varesi te kerkeses se klientit.
Shtepia ofron nje pamje shume te bukur dhe te lire te qytetit te Tiranes.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron: adminstrim 24h, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona lidhet shpejt me Bulevardin Deshmoret e Kombit, zonen e Bllokut, zonen e Liqenit te Tiranes.

Cmimi  3000 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën