Apartament 3+1 me qira prane stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRR-223-2Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 6
Sipërfaqe m2 196
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 196m2 dhe siperfaqe te brendshme 185m2 te organizuar ne sallon, se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, tre dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet, tualeti kryesor dhe korridori lidhes.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka te instaluar sistem qendror kondicionimi per ngrohjen dhe ftohjen.
Apartamenti ofron ndricim led, tavani eshte i punuar me gips.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim-Jug duke mundesuar banese ndricim natyral.
Dritaret jane dopjo xham duke mundesuar izolim akustik te baneses.
Pallati eshte i ri, ofron administrim, ashensor, kamera sigurie.
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.
Apartamenti jepet per qira per banim, por dhe per zyra.
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Dervish Hima, Bulevardin Deshmoret e Kombit etj

Cmimi 1800 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.
Me Qira 615-56a 1700 €

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder.

Apartamenti pozicionohet
Me Qira 421-6a 1700 €

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te ...