Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-28j)

ID TRR-314-28j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 165 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 165 m2.

Hapesira eshte e shperndare mjaft mire ne sallon te madh ndenje, dhome ngrenje-gatimi, korridor, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Aktualisht siperfaqja eshte e ndare ne dy apartamente 1+1.

Punimet e brendshme jane teper cilesore dhe te riinvestuara, si: punime murale, dritare dopioxham, kondicionere, hidrosanitare cilesore, kuzhine moderne e plotesuar me te gjitha pajisjet, e shume fasilitete te tjera.

Mibilimi eshte teper modern, i markave me prestigjoze dhe mjaft i rehatshem.

Nje tjeter avantazh i kesaj prone eshte orientimi, e drejtuar nga lindja dhe nga jugu, shtepia eshte plot drite. 

Pallati ne te cilen ndodhet eshte ne vijen e dyte te rruges kryesore, pra shmang ndotjen dhe zhurmat e rruges.

S’do ju mungoje administrimi, siguria dhe ashensori ne kete ndertese.

Ne dispozicion ju vihet edhe nje garazh per makinen.

 

Cmimi: 850 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te nd
Me Qira 216-22b 800 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzist
Me Qira 1214-38r 800 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzistuese ,buze rruge ...

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje
Me Qira 613-17S 800 €

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje vile. Ofron nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te n
Me Qira 616-34K 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 817-14L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 818-45d 750 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nj
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytet
Me Qira 314-1j 800 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks ...