Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-1014-55a)

ID TRR-1014-55a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 128 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bllok, Tirane

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani, i pozicionuar ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 128 m2 ofron ne katin e pare sallon, kuzhine, tualet dhe ballkon ndersa ne katin e siperm ofron 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon.

Ofrohet i mobiluar me nje stil bashkohor dhe cilesor.

Ngrohja behet nepermjet kaldajes ndersa ftohja me kondicioner te cilet jane te pozicionuar ne cdo ambjent te kesaj shtepie. Pozicionohet ne nje pjese te qete te Bllokut pa zhurma dhe trafik makinash.

Ndertesa ju ofron nje siguri te larte me kamera si dhe administrim , ashensor.

Ne cmim perfshihet edhe garazhd nentokesor, ne cmim nuk perfshihen shpenzimet administrative dhe taksat.


Cmimi 800 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 1016-3K 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica. 
I pozicionuar n
Me Qira 117-35a 700 €

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica.  I pozicionuar ne menyre perfekte ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te t
Me Qira 516-25T 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 117-41d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 119-28L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada dhe Gjykates se Apelit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-t
Me Qira 516-22b 700 €

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada dhe Gjykates se Apelit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te parafundit ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...