Apartament dupleks me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-117-1L)

ID TRR-117-1L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 290 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liman Kaba

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ashensor.

Me siperfaqe te brendshme prej 290m2 eshte e ndare si me poshte:

Ne katin e pare ndodhet salloni i pajisur me oxhak funksional, kuzhina e vecuar, koridori, tualeti dhe ballkoni.

Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi njera prej te cilave ka dhe dhome garderob, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Banesa ofrohet e pamobiluar, vetem e pajisur me sistem qendror kondicionimi per ngrohjen dhe ftohjen.

Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila.

Ballkonet jane te orientuar nga veriu.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar kohet e fundit, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Pallati ofron administrim dhe siguri 24-ore.

Cmimi: 1100 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 517-44a 1000 €

Apartament me qera ne rrugen Hamdi Garunja prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit ten je ...

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te 10-te te nj
Me Qira 619-49T 1000 €

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze ne Tirane.
Ndodhe
Me Qira 714-4S 1000 €

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ...

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 619-25S 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartamenti 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje r
Me Qira 618-11d 1200 €

Apartamenti 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje rezidence me vila ...

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi.
Ndodhet ne katin e trete te nje pall
Me Qira 1218-2d 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ofron ...

Apartament modern me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje komplek
Me Qira 116-55b 1000 €

Apartament modern me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks pallatesh te ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.
Pozicionohet shume p
Me Qira 417-39a 1200 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...