Apartament dupleks me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-418-47d)

ID TRR-418-47d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 178 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese tre kateshe.

Siperfaqja eshte 178 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine dhe tualet ne katin e pare dhe ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe mund te mobilohet ne varesi te kerkesave dhe kohezgjatjes se kontrates.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe salloni eshte i pajisur me oxhak funksional.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga sistem  chiller i vendosur ne te gjitha dhomat .

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi  dhe eshte i shtruar me parket.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, ne zonen e Liqenit te Thate etj.

I perfshire ne cmimi nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

 

Cmimi 1200 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t
Me Qira 414-6b 1300 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Sa
Me Qira 114-11 1300 €/month €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Me Qira 319-9T 1300 €

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te ...

Apartament  me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte &nb
Me Qira 217-54d 1300 €

Apartament  me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte  dhe ka nje ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 716-31b 1300 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, te ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 414-56b 1300 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te ...