Apartament modern 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane , (TRR-315-51a)

ID TRR-315-51a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 490 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 84 m2+40 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kopshti Botanik, Tirane

Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartament  pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks  te mbyllur te ndertuar me cilesi te larte dhe me siguri maksimale.

Kompleksi ofron edhe pishina dhe ambjente clodhje per banoret. 

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124 m2 ku 84m2 jane hapesire e brendshme dhe 40 jane pjese verande. 

Ne brendesi kemi sallon te bashkangjitur me kuzhinen, dhome gjumi e madhe , tualet.

Pjesa e verandes ofron nje pamje clodhese te Tiranes. 

Sistem qendror individual per ngrohjen dhe ftohjen.

E gjithe pjesa e shtruar me parket.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Mobilim teper cilesor dhe shume modern .

Kompleksi ofron gjithashtu administrim, parkim i nendheshem, ashensor.


Cmimi 490 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 1220-2V 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qira ne rrugen Skenderbej ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pa
Me Qira 313-49i 350 €

Apartament me qira ne rrugen Skenderbej ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati eksistues, me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Me Qira 717-59L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 919-20L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me kushte ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pal
Me Qira 1118-55d 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 716-15b 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 1017-26L 370 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat t
Me Qira 215-25b 380 €

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...