Apartament me qira Tiranë

Apartament 3+1 per qira prane me Ring center ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e dyte banim te nje
  Me Qira 322-56N 600 €

Apartament 3+1 per qira prane me Ring center ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi shume te njohur dhe te pelqyer per banim tek Zogu i Zi. Pallati eshte i ...

Apartament 2+1 me oborr me qira ne rrugen Besa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile me hy
  Me Qira 421-16D 450 €

Apartament 2+1 me oborr me qira ne rrugen Besa ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile me hyrje te vecante. Shtepia ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe oborri siperfaqe 120 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te t
  Me Qira 516-25T 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me dy ashensor shume prane Parkut Rinia. Ka nje hapesire ...

Apartament 1+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej
  Me Qira 522-32S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 52 m2 e ndare ne : sallon +kuzhine, dhome gjumi, tualet. Ndodhet ne katin e dyte ...

Apartment ne shitje Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te
  Në Shitje 522-40S 80.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqje totale prej 55 ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ( fundit
  Në Shitje 522-38V 102.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ( fundit) te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 72.4 m2 te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pall
  Në Shitje 522-33V 225.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 112.4 m2 dhe siperfaqe te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet n
  Në Shitje 522-23V 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 150.5 m2 ...

Vilë me qira Tiranë

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 700 m2 dhe sip
  Me Qira 522-30U 1500 €

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 167 m2. Kati perdhe ofron 1 kuzhine se bashku me nje dhome ...

Vile 3 kateshe per qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence.
K
  Me Qira 522-19A 3000 €

Vile 3 kateshe per qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 329 m2 dhe siperfaqe oborri 490 m2 Kati perdhe ka ...

Vile 3-kateshe per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 577 m2 dh
  Me Qira 522-2V 1200 €

Vile 3-kateshe per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 577 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 497 m2. VIla organizohet ne 3 kate si meposhte. Kati ...

Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Kjo vile perbehet nga nje siperfaqe truall
  Me Qira 422-41U 2500 €

Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Kjo vile perbehet nga nje siperfaqe trualli prej 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 440 m2. Shtepia organizohet ne 1 kat ...

Zyre me qira Tiranë

Ambient zyre per qera prane rruges Peti.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe
  Me Qira 522-39U 400 €

Ambient zyre per qera prane rruges Peti. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2, e cila organizohet ne 1 ambjent te madh open space, 1 tualet dhe 1 ...

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja
  Me Qira 916-35K 500 €

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja pallati te ri me ashensor shume prane shkolles Partizani. Ka nje hapesire prej ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
  Me Qira 522-13V 600 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 104 m2 te organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete ...

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume pra
  Me Qira 1219-54L 300 €

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume prane me rrugen kryesore. Ka siperfaqe totale prej 65 m2 te ndare ne 2 ambiente zyre, ...

Prona te tjera te reja

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut.
Ndertesa eshte 1-kateshe dhe
  Me Qira 522-37U 420 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut. Ndertesa eshte 1-kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 50m2. Ambjenti ka dy ndarje te medha open space dhe nje ...

Shtepi private ne shitje ne zonen e Xhamllikut.
Ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko, shume prane sheshi
  Në Shitje 522-36S 150.000 €

Shtepi private ne shitje ne zonen e Xhamllikut. Ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko, shume prane sheshit Shtraus. Ka siperfaqje trualli prej 240 m2 dhe siperfaqje ndertimi prej 119.4 ...


Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 .Ndahe
  Me Qira 1020-46i 500 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 .Ndahet ne nje ambjent te vogel  ne hyrje , dhe me pas e ndare me gips ne pjesen e ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te n
  Në Shitje 1021-38N 62.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Pallatit me Shigjeta. Siperfaqja totale prej ...