Apartament me qira Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
  Me Qira 918-23L 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte banim
  Me Qira 1221-24N 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi shume te njohur dhe te pelqyer per banim dhe biznes tek Zogu i ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
  Me Qira 922-43G 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 72m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, dy ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati t
  Me Qira 722-38G 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe organizohet ne nje sallon, ...

Apartment ne shitje Tiranë


Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane
Ndodhet ne
  Në Shitje 922-42Z 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane spitalit Amerikan 2 , ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne faze ndertimi me ashensor. Ka nje siperfaqe ...


Apartament ne shitje ne rrugen 5 Maji, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin  6 te
  Në Shitje 922-41Z 145.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen 5 Maji, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin  6 te nje pallati te ri por pa ashensr. Ka nje siperfaqe totale 91m2 te organizuar ne 3 ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane.

Ndodhet ne k
  Në Shitje 518-53L 140.400 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati
  Në Shitje 922-30G 210.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqje totale prej 135 m2 te organizuar ne: ...

Vilë me qira Tiranë

Vile me qira ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertim
  Me Qira 822-20Z 1000 €

Vile me qira ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertim 150m2 e ndare ne dy kate banim dhe nje kat depo  si dhe parcela ...

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku
  Me Qira 822-41Z 2000 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodhen edhe vila te tjera. Ka siperfaqe toke prej 348m2 dhe siperfaqja totale e ...

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe sipe
  Me Qira 822-39G 1400 €

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe siperfaqje ndertimi prej 176m2 te ndara perkatesisht ne dy kate. Kati I pare eshte I ...

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 1
  Me Qira 1117-21d 1500 €

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 130 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine , tre dhoma ...

Zyre me qira Tiranë

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndreko Rino, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
  Me Qira 922-38Z 2000 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndreko Rino, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat te ri dhe modern. Ambjenti ka siperfaqe prej 196m2 m2 te ndare ne sallon te madh ...

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
  Me Qira 218-26L 1200 €

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne krah te rruges kryesore. Ambjenti ka siperfaqe prej 162 m2 ...

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane.

Ambienti ndod
  Me Qira 219-20T 350 €

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje qendre biznesi, me shkalle elektrike. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt
  Me Qira 814-40b 380 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati ndodhet prane rruges kryesore, vetem pak metra larg ...

Prona te tjera te reja

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane.

Siperfaqja e trual
  Në Shitje 520-18D 1.200.000 €

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane. Siperfaqja e truallit eshte  3500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 260 m2 e ndare ne dy ...

Vila eshte e pozicionuar ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Ka nje siperfaqe truall 234m2 dhe nje sipe
  Në Shitje 922-28Z 450.000 €

Vila eshte e pozicionuar ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ka nje siperfaqe truall 234m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 226 m2 e organizuar ne dy kate.  Kati i pare eshte ...

Ambient biznesi me qira prane qendres Esmerald rne rugen 5 Maji, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozici
  Me Qira 922-17Z 5000 €

Ambient biznesi me qira prane qendres Esmerald rne rugen 5 Maji, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0 dhe ka nje siperfaqe totale 235 m2 e organizuar ne open space me ...

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje nderte
  Me Qira 922-13Z 400 €

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin zero te nje ndertese me akses direkt ne rruge kryesore dhe me fasade xhami. Ka nje siperfaqe prej 30 ...