Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartment per shitje ne Tirane

Apartament 2+1 ne shitje prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-1018-14E) Cmimi:115.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter 4 katesh. Siperfaqja prej 91 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar...

Apartament 1+1 ne shitje prane Gjimnazit Ibrahim Rugova ne Kamez ne Tirane (TRS-1018-12E) Cmimi:32.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne Bulvardin Blu, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova ne Kamez. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Siperfaqja totale prej 80 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine e perbashket, nje dhome gj...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-1018-2L) Cmimi:85.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe e brendshme prej 93 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gju...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maj ne Tirane (TRS-918-55L) Cmimi:74.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane shkolles se Medreses. Ofron siperfaqe totale prej 78.6 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dh...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-918-50L) Cmimi:85.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallati te vjeter, shume prane me rrugen kryesore. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 91.23 m2 te ndare ne sallon, 2 dhoma gjumi, kuz...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-918-43d) Cmimi:93.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo ndertuar. Ka nje siperfaqe totale prej 133 m2 dhe siperfaqe te brendshme 120 m2. Siperfaqja e brendshme es...

Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres Globe ne Tirane (TRS-918-42S) Cmimi:73.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 66 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 60 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ...

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-918-37E) Cmimi:130.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Faik Konica, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 88.52 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 82.4 m2, e cila organizohet...

Apartament 2+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane (TRS-918-36L) Cmimi:100.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo, pas ambasades Kineze ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe te brendshme prej 91 m2 te organizuar ne sall...

Dy apartamente 2+1 dhe 1+1 per shitje prane Qendres Kristal ne Tirane (TRS-918-30L) Cmimi:185.000 Euro

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne krah te rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 156.52 m2 dhe te brendshme 131.2 m2 te organizuar ne dy...

Zyre me qera ne qender te Tiranes (TRR-114-28b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apart...

Cmimi:500 Euro

Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane , (TRR-114-30b)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Kjo vile ndo...

Cmimi:1500 Euro

Zyra me qera prane qendres se Tiranes (TRR-114-29b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane (TRR-114-32)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. ...

Cmimi:700 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-114-31)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Avantazh...

Cmimi:380 euro