Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1015-51b)

ID TRR-1015-51b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 76 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi ne Tirane

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane Presidences.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor.

Me nje siperfaqe prej 76 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, tualet dhe ballkon.

Jepet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mobilimi eshte bashkohor.

Apartamenti ka organizim shume te mire te dhomave te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkoni ofron nje pamje te mrekullueshme te zones perreth te orientuar nga jugu.

Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Zona eshte nje nga me te kerkuarat te qytetit dhe e preferuar shume nga te huajt. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode e te rehatshme.

Pallati pozicionohet prane liqenit Artificial, zones se Bllokut dhe sheshit Nene Tereza. Keni mundesi per parkim makine prane apartamentit me pagese ekstra.

Cmimi 400 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ko
Me Qira 720-31D 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 421-11V 380 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 418-45L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 818-37E 300 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera afer zones se Bllokut dhe Liqenit te Tiranes.

Shtepia ndodhet ne katin e 7
Me Qira 1218-31S 500 €

Apartament 1+1 me qera afer zones se Bllokut dhe Liqenit te Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile 2-katesh
Me Qira 622-3S 300 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te nje vile 2-kateshe. Ka nje ...

Apartament modern me qira ne rrugen Besa ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile
Me Qira 1120-33D 350 €

Apartament modern me qira ne rrugen Besa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile me hyrje te ...

Apartament me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 716-54b 350 €

Apartament me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane residences ...