Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes

ID TRR-323-11R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 7
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me dy ashensor.
Banesa ka siperfaqe prej 62 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme me nje mobilim bashkekohor. 
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit, hapesirat e brendshme jane te organizuara me se miri dhe jane te bollshme e te ndricuara me drite natyrale gjate gjithe dites.
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim.
Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar shume afer qendres se Tiranes me akses ne rruget kryesore.
Gjithashtu ofron administrim, siguri dhe vezhgim me kamera 24 ore.
Ofrohet dhe post parkimi poshte pallatit me pagese ekstra.

Cmimi: 550 Euro/Muaj


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10te te nje pallat
Me Qira 1022-8Z 530 €

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri te ne rruge ...

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati te ri m
Me Qira 1122-64V 450 €

Apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati te ri me 2 ashensore, ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet n
Me Qira 520-23a 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet ne katin e 6 me 2 ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 722-21Z 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pal
Me Qira 919-46L 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri shume ...

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 1217-65R 450 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 913-21E 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje
Me Qira 519-43L 420 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje palllati te ri ...