Apartament 1+1 per qira ne zonen e Kombinatit ne Tirane

ID TRR-523-14X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 160
Kati 1
Sipërfaqe m2 48
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petraq Leka
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Petraq Leka ne Tirane
Pozicionohet ne katin e pare te nje shtepie private dhe orientohet nga perendimi.
Apartamenti ofron nje siperfaqe prej 48 m2dhe organizohet ne dhome gjumi, kuzhine, dhome ndenje, korridor dhe tualet.
Banesa eshte e shtruar me pllake dhe aktualisht ofrohet e pamobiluar. 
Shtepia ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar , prane te ciles do te gjeni qender shendetesore, shkolla, markete, bare, restorante e shume sherbime te tjera. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Selites, ne zonen e Yzberishtit, ne zonen e Astirit dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi: 160 euro/muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 414-58b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne ...

 

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Rumune.Te ndodhura ne nje
Me Qira 920-40i 250 €

  Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Rumune.Te ndodhura ne nje rezidence  te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 219-8L 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5te
Me Qira 1116-44d 300 €

Apartament 1+1 me qera ne afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile e cila
Me Qira 721-8V 250 €

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile e cila ndodhet buze ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te
Me Qira 1013-34 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 217-27d 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera prane Brrylit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa
Me Qira 319-44T 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Brrylit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ...