Apartament 1+1 per qira prane rruges Perlat Rexhepi ne Tirane

ID TRR-524-60X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 1
Sipërfaqe m2 68
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Janos Hunyadi

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te vjeter pa ashensor.  

Ofron nje siperfaqe prej 68 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.  

Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar.  

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.  

Dhoma e gjumi ka akses te menjehershem ne ballkon.  

Apartamenti orientohet nga perendimi duke ofruar drite per gjate gjithe dites. 
Ofron dy dalje dhe hyrje ne dy ane te kunderta te pallatit.   

Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, prane te ciles gjenden dhe shume facilitete dhe sherbime. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Wilson dhe ne qendren e Tiranes. 

 

Cmimi: 350 euro/muaj  
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 913-21E 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Me Qira 514-2b 270 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekz
Me Qira 916-36L 400 €

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor ...

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje palla
Me Qira 718-58L 330 €

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Njazi Meka, shume prane Universitetit te Mjeksise ne Tirane.
Pozic
Me Qira 524-69A 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Njazi Meka, shume prane Universitetit te Mjeksise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 216-24b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 616-7b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e X-te te nje pa
Me Qira 1014-22j 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e X-te te nje pallati te ri, ...