Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-915-25b)

ID TRR-915-25b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 148 m2
Dhoma 2
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit.

Pallati ofron siguri te larte me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. Gjithashtu ai ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe shume te preferuar nga te huajt.

Banesa ka siperfaqe prej 148 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi matrimoniale, koridor, 3 tualete dhe ballkon.

Mobilimi i saj eshte modern dhe teper bashkohor. 

Cdo dhome eshte e shtruar me parket druri me cilesi te larte dhe ato te pajisura me kondicioner te cilet sherbejne per ngrohjen dhe ftohjen.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Apartamenti ka organizim shume te mire te dhomave, me drite natyrale gjate gjithe dites dhe ballkon te orientuar nga jugu.

Zona eshte e qete, shume e zhvilluar dhe ndodhet prane disa rrugeve dhe zonave te Tiranes sic jane: rruga Papa Gjon Pali II, rruga Elbasanit, zona Bllokut, zona e liqenit Artificial etj.

Ka mundesi per parkim makine ne garazhd me pagese ekstra.

Cmimi 1200 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen janosh Huniadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1117-37R 1300 €

Apartament me qera ne rrugen janosh Huniadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te pa
Me Qira TRr-616-50b 1100 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur ...

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 516-16K 1300 €

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Me Qira 1019-16T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar n
Me Qira 215-33m 1300 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 619-44T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...