Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-316-30b)

ID TRR-316-30b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh.

Kompleksi ju ofron siguri, administrim dhe kushte shume komode.

Apartamenti ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, dhome tjeter bosh te cilen mund ta pershtasni sipas deshirave tuaja, tualet dhe ballkon.

Banesa eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mobilimi eshte bashkohor dhe shume I pershtashem.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermejt sistemit qendror Chiller. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ballkoni eshte pjesa me e bukur e ketij apartamenti dhe eshte i orientuar nga veriu.

Zona perreth eshte e qete dhe e mbushur plot ajer te paster.  Pallati pozicionohet prane liqenit Artificial, liqenit te Thate, kopshtit Zoologjik dhe ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan.

Brenda cmimit perfshihet edhe nje vend parkimi te mbyllur ne garazhd.

Cmimi 500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nj
Me Qira 116-62b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 1216-8L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera modern ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-16E 600 €

Apartament 2+1 me qera modern ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 319-21S 400 €

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Aparta
Me Qira 813-10E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 919-48L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 220-20S 370 €

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe,
Me Qira 1015-43b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te rruges ...