Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-815-53b)

ID TRR-815-53b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 126 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te ri dhe shume modern te ndertuar kohet e fundit.

Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.

Banesa ka siperfaqe prej 126 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Mobilimi eshte teper bashkohor.

Apartamenti ka organizim te mire te dhomave dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkonet ofrojne nje pamje te mrekullueshme dhe jane te orientuara nga jug-perendimi.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 3 kondicionereve qe ndodhen ne te treja dhomat.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume nga te huajt sepse pallati pozicionohet ne pikat kyce te Tiranes: prane qendres, prane zones se Bllokut, prane rruges se Kavajes, prane parkut Rinia etj.

Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Keni mundesi per parkim makine ne garazhd me pagese ekstra.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera afer amasades Turke ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 517-13d 600 €

Apartament 2+1 me qera afer amasades Turke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pal
Me Qira 519-45L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pa
Me Qira 1117-47R 800 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi t
Me Qira 120-46S 600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qy
Me Qira 613-12 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qytetit, duke ofruar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dalip Zavalani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 516-8K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dalip Zavalani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 619-7T 650 €

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe
Me Qira 113-6 600 € €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe perbehet nga nje ...