Apartament 2 + 1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-216-18b)

ID TRR-216-18b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 116 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne njerin prej godinave 4-kateshe te pajisur me ashensor.

Banesa ka siperfaqe prej 116 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon i vogel.

Apartamenti ka nje mobilim modern te dizenjuar me arkitekt. Arredimi eshte i ri, cilesor dhe i markave me te njohura.

Hapesira e brendshme ka punime nga me te ndryshmet sic jane: punime gipsi me ndricim LED, parket druri ne te gjithe ambientin, leter murale etj.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve te llojit Inverter te cilet jane teper ekonomik.

Pra brenda apartamentit do te gjeni qetesine, komoditetin dhe rehatine qe ju nevojitet.

Zona eshte e qete, plot ajer te paster dhe shume e populluar si nga vendasit por edhe nga te huajt. Ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan, zonen e liqenit Artificial, kopshtit Botanik etj.

Kompleksi ju ofron siguri te larte me kamera e roje, administrim dhe sherbimet qe mund tju nevojiten.

Cmimi 650 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pall
Me Qira 1021-15N 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri ne zonen ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat te kat
Me Qira 515-49m 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te katert te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apartamenti
Me Qira 520-13D 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane.  Apartamenti  ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne
Me Qira 1113-9 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje nga pikat kyce ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 918-23L 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pal
Me Qira 918-47E 700 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te
Me Qira 821-25F 600 €

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ...

Apartament me qira ne Rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane 
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1120-31i 600 €

Apartament me qira ne Rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri 12 ...