Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-417-15T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 10
Sipërfaqe m2 142 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Apartament me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Apartmenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shum afer liqenit artificial.

Ka nje hapesire banimi prej 142 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenjeje, kuzhine e vecuar me zone ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe dhe 2 ballkone me pamje nga kodrat e liqenit.

Apartamenti ka nje mobilim cilesor nga markat me te njohura ne treg dhe kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiake te reja.

Shtepia eshte e orientuar nga jug-perendimi dhe ka nje pamje te mrekullueshme, eshte e pajisur me ajer te kondicionuar ne cdo dhome, drita elektrike me sensor levizjeje, grila automatike, vaske me hidromasazh ne dhomen matrimoniale dhe shum aksesore te tjere.

Pallati ofron siguri dhe ju mund te gjeni sherbime nga me te ndryshme ne zonen perreth.

Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, ndodhet vetem 3 minuta large parkut te Liqenit Artifical dhe 5 min larg qendres tregetare TEG.

Cmimi: 800 Euro ne muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 –te &nb
Me Qira 715-1M 750 €

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 –te  te nje pallati ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Me Qira 314-32R 900 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 417-23L 750 €

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane rruges se ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pal
Me Qira 316-45K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati i ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 516-50K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pall
Me Qira 316-44K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallati i ...

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 1017-13 850 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane.
Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pall
Me Qira 1219-64S 750 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane. Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pallati te ri. Shtepia ...