Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane (TRR-814-33j)

ID TRR-814-33j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 270 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me siperfaqe totale 270m2.

Ofron siperfaqe te madhe banimi(200m2) si dhe ballkone rreth e qark.

Hapesira e brendshme eshte e ndare ne:

-sallon i madh ndenje, 

-ambjent ngrenje

-dhome kuzhine e vecuar, e kompletuar me te gjitha pajisjet,

-2 dhoma gjumi,

-2 tualete 

-dhe dhome tharje.

Te gjitha ambjentet jane te pajisura me kondicionere dhe me mobiljet e nevojshme.

Apartamenti ka nje stil antik, me mobilje druri dhe teper e rehatshme.

Vila ju mundeson ambjente te gjelberta per te kaluar pasditet, garazh te mbyllur per makinen si dhe ajer te paster.

Zona perreth eshte mjaft e sigurt dhe e qete, duke plotesuar te gjitha kushtet per te jetuar.

 

Cmimi: 900 euro/muaj i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat te ri prane
Me Qira 417-25L 800 €

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 618-20L 780 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por ...

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1117-15d 800 €

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katet e larta ne nje palla
Me Qira TRr-616-48b 1000 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 1017-13 850 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te ...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 918-39L 950 €

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne
Me Qira 214-56b 1.000 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ne ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nja
Me Qira 619-46L 1000 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2-te te nja pallati te ri, ...