Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRR-922-4G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selita e Vjeter

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me nje pamje fantastike te qytetit.
Ka nje siperfaqje banimi prej 120 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine , dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe nje ballkon rreth shtepise 20 m2.
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe shtepia eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga sistem qendror chiller.
Apartamenti eshte I ndricuar me drite natyrale pergjate gjithe dites, per shkak te orientimit. Punimet e brendshme jane teper cilesore, dritaret jane doppio-xham dhe te gjitha te pajisura me grila. Shtepia eshte e shtruar e gjitha me pllaka ten je cilesie te larte.
Kompleksi i pallatit ofron siguri te larte, pishine te jashtme, ashensor dhe administrim.
Zona ka akses te shpejte ne Unazen e madhe Tiranes dhe eshte nje zone e preferuar per shkak te ajrit te paster dhe qetesise qe ofron.

Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.

Cmimi 700 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e tr
Me Qira 121-15G 600 €

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te pallatit , ...

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje p
Me Qira 1220-7V 800 €

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira te kompleksi Kika 2 ne rrugen Robert Zhvarc ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 220-38S 600 €

Apartament 2+1 me qira te kompleksi Kika 2 ne rrugen Robert Zhvarc ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate dhe te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pall
Me Qira 1021-15N 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri ne zonen ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 616-16K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12te
Me Qira 1118-33d 600 €

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12te dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe
Me Qira 113-6 600 € €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe perbehet nga nje ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi t
Me Qira 120-46S 600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri ...