Apartament 2+1 me qira prane Kullave Binjake ne Tirane

ID TRR-1222-56Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € .
Kati 11
Sipërfaqe m2 164
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti


Apartament me qira ne rrugen Donika Kastrioti, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 11te te nje pallati te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 164m2 dhe eshte e organizuar ne sallon e cila ka dalje ne ballkon dhe verande, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe korridori lidhes.
Banesa eshte e orientuar nga Veri-Perendimi duke i mundesuar ne kete menyre shtepise ndricim natyral .
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Vetratat jane tri-triplex duke mundesuar termoizolim te baneses.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar me nje sitl bashkohor.
Shtepia ofron nje pamje shume te bukur dhe te lire te qytetit te Tiranes.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron: adminstrim 24h, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona lidhet shpejt me Bulevardin Deshmoret e Kombit, zonen e Bllokut, zonen e Liqenit te Tiranes.

Cmimi  2600 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën