Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-121-10V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1700
Kati 5
Sipërfaqe m2 195
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 195 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe verande te madhe.

Shtepia sapo eshte rikonstruktuar me materiale mjaft cilesore dhe ofrohet pjeserisht e mobiluar.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror funksional.

Pozicionimi jug-perendim ofron pamje fantastike te liqenit dhe ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites.

Pallati ofron administrim dhe siguri 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Liqeni i Thate, autostraden Tirane-Elbasan, rrugen Bilal Sina dhe rrugen Eduard Mano.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katet nentoke.

 

Cmimi: 1700 Euro/ Muaj ( Tatim i paperfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane.

Banesa pozicionohe
Me Qira 814-16E 1800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 622-23A 1800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone
Me Qira 821-29A 1600 €

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Prona ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 320-2H 1800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Prona ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri te ...