Apartament 2+1 me qira prane Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-821-38F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 88.9
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Myslym Shyri

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ekzistues.
Siperfaqja prej 88.9 m2 perfshin nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 korridor.
Banesa ofrohet e mobiluar ne menyre komode dhe i shtruar me pllaka, salloni eshte i bollshem, ne sallon ndodhet ambienti per ngrenie dhe kuzhina e cila ndodhet tek pjese e ballkonit te mbyllur, dhomat e gjumit jane te rehatshme dhe secila kane nga nje pjese shtese qe mund te perdoret si dhome e dyte, ka sistem elektrik anglez, njeri nga tualetet ofron vaske me hidromasazh dhe paisje Mia Shower dhe ka mundesi per instalim te paneleve diellore.
Kondicioneret per ngrohje dhe ftohje jane te instaluara ne cdo ambient te shtepise.
Orientohet nga lindja-perendimi duke lejuar ndricimin me drite natyrale.
Ka prane zonen e 21 Dhjetorit dhe rrugen Muhamet Gjolleshen.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te
Me Qira 121-41D 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te
Me Qira 1019-5L 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me siperfaqe 86 ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat
Me Qira 715-48a 450 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament per qira tek rruga Karl Gega, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.
Ban
Me Qira 1222-18Z 550 €

Apartament per qira tek rruga Karl Gega, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Banesa ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 1216-16d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje p
Me Qira 1221-9N 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te
Me Qira 622-28Z 450 €

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ...

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 416-24b 400 €

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...