Apartament 3 + 1 me qera prane Ministrise se Arsimit ne Tirane , (TRR-514-33b)

ID TRR-514-33b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri, prane rruges se Durresit

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane shkolles Avni Rustemi ne Tirane.

Pallati ka ndertim teper cilesor por pa ashensor.

Me nje siperfaqe prej 120 m2 ai ofron sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, ballkon dhe 3 tualete.

Eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet.

Ne cdo dhome te shtepise jane bere punime gipsi bashkohore.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 4 kondicionereve.

Ne kete shtepi mbizoteron nje qetesi e cila eshte e mundur nepermjet dritareve qe jane vendosur me dopio xham dhe grila persiane.

Ballkoni ka pamje te mrekullueshme nga jug-lindja.

Pallati ndodhet vetem pak metra larg qendres se Tiranes dhe ka akses ne disa rruge te saj sic jane: e Durresit, Bogdaneve, Kavajes, Fortuzi etj.

Zona perreth eshte shume e qete dhe eshte nje nga lagjet kryesore te Tiranes.

Cmimi 300 Euro / muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne hyrje te Rruges Fadil Rada prane Ministrise se Jashtme.
Banesa pozicionohet n
Me Qira 617-58K 350 €

Apartament me qera ne hyrje te Rruges Fadil Rada prane Ministrise se Jashtme. Banesa pozicionohet ne katin 1-re te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne Tirane.
Apartament ndodhet ne zonen e Don Boskos, 100 m larg nga Kompleks
Me Qira 713-50 280 €

Apartament 3+1 me qera ne Tirane. Apartament ndodhet ne zonen e Don Boskos, 100 m larg nga Kompleksin Vizion ...

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate t
Me Qira 218-15R 340 €

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane. 

Ndodhet ne k
Me Qira 818-17E 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane.  Ndodhet ne katin e VI-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Emil Legrand, ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 1018-60E 330 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Emil Legrand, ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-
Me Qira 615-31m 350 €

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pall
Me Qira 214-36b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri sh
Me Qira 118-12L 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...