Apartament 3+1 i pamobiluar me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-28j)

ID TRR-1014-28j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 155 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Tek Liqeni Artificial

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Banesa ndodhet ne katin e VII-te dhe te fundit te nje kompleksi pallatesh.
Ky kompleks ju siguron te gjitha kushtet e nevojshme per banim, si: ashensor, mundesi parkimi, dyqane, supermarket, vende per te luajtur femijet, etj.
Apartamenti ka siperfaqe prej 155 m2 te shperndare ne: sallon ndenje se bashku me ambjent gatimi, dhome matrimonial me garderobe dhe tualet brena, 2 dhoma te tjera gjumi, tualet, dhe 2 ballkone.
Te gjitha dhomat kane dalje ne ballkon.
Ballkonet jane te medhaja dhe mundesojne ajrin e paster te zones perreth.
Shtepia ofrohet bosh, por ne te mund te vendoset kuzhina, pajisjet elektroshtepiake dhe kondicionere me nje cmim tjeter.
Ambjenti mund te sherbeje shume mire dhe per zyre.
Zona eshte zhvilluar shume kohet e fundit, sikurse pelqehet nga afersia qe ka me Liqenin e Tiranes dhe Autostraden e Re per ne Elbasan.


Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 616-7b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise se ...

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te
Me Qira 315-21b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh prane ...

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri pran
Me Qira 215-53b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-t
Me Qira 616-27K 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne k
Me Qira 413-26S 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne kat
Me Qira 1118-27E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje ...

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese moderne.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organiz
Me Qira 617-37K 350 €

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese moderne. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne: sallon, ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 519-46T 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...