Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1117-10L)

ID TRR-1117-10L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 145 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te viteve 2000 pa ashensor.

ka siperfaqe totale prej 145 m2 i organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Apartamenti eshte shume i pershtatshem per banim ose per biznes.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet 3 kondicionereve te instaluar ne cdo dhome.

Ballkoni eshte i rrethuar me fasade xhami dhe ofron pamje nga rruga kryesore.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara pothuajse gjithe dites.

Kjo prone eshte shume e pershatshem per ushtrimin e aktiviteteve te ndryshme si klinike private, zyre konsulence, call-center, avokati etj.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Zona eshte shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt, ka akses te lehte ne Unazen e Vogel te Tranes, rrugen Asim Vokshi dhe pak minuta nga Zogu i Zi.

Cmimi: 750 Euro/muaj. 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytet
Me Qira 314-1j 800 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kat
Me Qira 914-34L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kateshe vetem pak ...

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Emin Duraku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te
Me Qira 816-20K 700 €

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Emin Duraku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane
Me Qira 315-48b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje p
Me Qira 313-21 700 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Me Qira 715-27d 850 €

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  VI-
Me Qira 1113-40 800 €

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  VI-te dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofr
Me Qira 513-34 800 €

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster ...