Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-415-11m)

ID TRR-415-11m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjenerals Nikols, prane rruges se Elbasanit

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane.
E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, prane me Parkun Kombetar ne nje nga zonat me te preferuara duke ofruar qetesi dhe prane te gjitha pikave kyce te qytetit.

Apartamenti eshte i organizuar ne forme dupleksi me punime te jashtme dhe te brendshme te cilesise se larte.

Pozicionohet ne katin e 4-5 te nje vile me hyrje te vecante.

Me nje siperfaqe perreth 300 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , sallon, kuzhine, zone ndenje, zone ngrenje, studio, 3  tualete dhe verande rrethuese.

Ne katin e poshtem ndodhet salloni ,kuzhia e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, zone ndenje dhe zone ngrenje me tavoline e karrige, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Nepermjet shkalleve te brendshme ngjitesh ne katin e siperm e organizuar ne dhome matrimoniale, studio, tualet.

Kati i siperm rrethohet me verande qe ofron nje pamje shlodhese dhe me gjelberim.

Ngrohje /ftohje me sistem qendror.

Zona eshte mjaft e preferuar si residence banimi nga punonjes diplomatike.

Ka akses ne rrugen e Elbasanit , rrugen Faik Konica dhe ndodhet prane Liqenit Artificial.
Pallati ofron siguri dhe parkim rreth tij.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne T
Me Qira 217-45a 1400 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje komplek
Me Qira 418-19L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.
Rezidenca
Me Qira 719-35a 1600 €

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere nga ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pall
Me Qira 515-39b 1400 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te
Me Qira 316-63b 1600 €

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri prane zones se ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 319-32L 1600 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pjese e Qendres ...