Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1119-12L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 0
Sipërfaqe m2 172.15
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit
Planimetria Shkarko

Apartament 3+1 me qera prane Parkut te Madh ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.
Ofron sipefaqe totale prej 172.15 m2 dhe siperfaqe te brendshme 144.34 m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.
Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar me pjesen e kuzhines dhe sistemin qendror per ngrohje-ftohje ne te gjitha dhomat.
Apartamenti ofron punime shume cilesore si: shtrimin me parket te gjithe siperfaqes, dritare dopjo xham te pajisura me grila, ndricim nepermjet spoteve te ndryshme dhe cilesi te larte ndertimi.
Dhomat jane bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Pallati ofron kushte moderne me administrim dhe recepsion ne hyrje, 2 ashensor, kamera sigurie 24-ore dhe ambiente te perbashketa ku mund te pushoni dhe te shijoni natyren.
Ne zonen perreth mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per nje jetese sa me komode, ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica dhe rruge te tjera lidhese.
Ne cmim perfshihet nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.
Cmimi: 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje komplek
Me Qira 418-19L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicio
Me Qira 1114-58a 1400 € €

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne T
Me Qira 217-45a 1400 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I ...

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne katin e V-te t
Me Qira 1013-2 1400 €

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pall
Me Qira 515-39b 1400 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te n
Me Qira 413-54 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. ...