Apartament 3+1 me qera te rruga e Barrikadave ne Tirane , (TRR-1116-42a)

ID TRR-1116-42a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 165 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vogel te qytetit.

Pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe shume te njohur.

Me nje siperfaqe totale prej 165 m2 ofron 3 dhoma gjumi, sallon bashke me kuzhinen, 2 tualete, 2 korridore dhe ballkon.

Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil klasik-modern.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga system qendror ne te gjithe apartamentin.

Izolim i mire termik dhe akustik.

Dhomat e gjumit jane te pajisura te treja me krevate matrimonial.

Ballkoni ka pamje te hapur perpara, pozicionohet nga lindja.

Shume prane zones qendrore dhe qendrave tregtare si Toptani shopping center, Eurocol Business center etj.

Perfshihet ne cmim edhe nje vend parkimi ne katet e nendheshme te pallatit.

Pallati oforn administrim te mire dhe ashensor.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj ( te perfshire taksen prej 15%)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.

Rezidenc
Me Qira 719-35a 1600 €

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere ...

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne katin e V-te t
Me Qira 1013-2 1400 €

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompl
Me Qira 418-19L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane ...

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicio
Me Qira 1114-58a 1400 € €

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra ...

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks
Me Qira 316-63b 1600 €

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres.

Me siperfa
Me Qira 519-18a 1600 €

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ...

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , ne nje nga pallatet me mire dhe prestigjioz
Me Qira 117-44a 1460 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , ne nje nga pallatet me mire dhe prestigjioz. I pozicionuar ne ...