Apartament 3+1 me qira prane Rruges se Elbasanit, ne Tirane

ID TRR-722-25Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 150
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Apartament 3+1 per qira prane shkolles se Baletit, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje vile private se bashku me nje post parkimi.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme 150m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e ndare, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Shtepia eshte e mobiluar ne menyre bashkohore  me te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.
Banesa gjithashtu ka dhe oborr te gjelberuar.
Eshte e orientuar nga Jug-Lindja  duke I mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjthe dites.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe  ka akses te lehte me zonen e Qendres, Rrugen e  Elbasanit,zonen e Ali Demit.
Disponohet dhe nje post parkimi brenda ne cmim.

Cmimi 700Euro/muaj .
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  VI-
Me Qira 1113-40 800 €

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  VI-te dhe te fundit te ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Me Qira 314-31b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te
Me Qira 1019-44L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te
Me Qira 416-9K 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e V
Me Qira 513-6 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VIII dhe te fundit ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 116-15K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzi
Me Qira 1214-38r 800 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzistuese ,buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 818-38L 650 €

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...