Apartament 3+1 me qira prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRR-323-35Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 192
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Bogdani

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ramazan Bogdani, prane ish Frigoriferit, ne Tirane.
Apartamenti eshte pjese e nje vile tre-kateshe me hyrje komplet te vecuar.
Ka nje siperfaqe totale 192m2 dhe organizohet ne sallon i cili ka akses ne ballkon, nje ambient kuzhine i vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga Jug-Lindje-Perendim, duke i mundesuar baneses ndricim natyral dhe pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i pozicionuar ne sallon.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar.
Vila eshte pozicionuar ne nje zone mjaft te qete.
Zona lidhet shpejt me rrugen 5 Maji, rrugen Siri Kodra, rrugen Asim Vokshi etc.
Ne cmim eshte i perfshire dhe 2 poste parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi 400 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 1117-64L 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...


Apartament 3+1 me qira ne rrugen 29 Nentori, prane Casa Italias ne Tirane.
Banesa ndodhet ne kati
Me Qira 323-8Z 480 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen 29 Nentori, prane Casa Italias ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje
Me Qira 1122-60G 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Osmet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile.
Me Qira 520-20D 450 €

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Osmet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. Siperfaqja totale ...

Apartament dupleks 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje
Me Qira 1113-5 450 €

Apartament dupleks 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje v
Me Qira 1216-43L 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1116-61L 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera ne Tirane.
Apartament ndodhet ne zonen e Don Boskos, 100 m larg nga Kompleks
Me Qira 713-50 280 €

Apartament 3+1 me qera ne Tirane. Apartament ndodhet ne zonen e Don Boskos, 100 m larg nga Kompleksin Vizion ...