Apartament 3+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-823-38X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 420
Kati 1
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bektash Berberi

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile te re 4 kateshe.
Ofron siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomat e gjumit. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Prane viles do te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Vila ndodhet ne nje zone te qete, me gjelberim me shume facilitete prane duke e bere perfekte per jetese familjare. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne zonen e Tegut dhe ne rrugen e Elbasanit. 


Cmimi: 420 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 114-53b 500 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri buze ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferu
Me Qira 415-26m 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara ne Bllok dhe ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1119-56L 450 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 318-14R 350 €

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Agush Gjergjevica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje v
Me Qira 1219-56L 330 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Agush Gjergjevica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kompleksit Tower Brdige ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 923-1Z 450 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kompleksit Tower Brdige ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat t
Me Qira 1115-35b 500 €

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te ndertuar ...

Apartament dupleks 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nj
Me Qira 1113-5 450 €

Apartament dupleks 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...